KONST / Litografier / Färglitografi 14299337
nr 1429 9337
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Söderkåkar. Signerad, numrerad 292/300. Färglitografi, bildmått: 45x54, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:11:59
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg